Something went wrong.

We've been notified of this error.

Need help? Check out our Help Centre.

Szkoła języka niemieckiego DU UND ICH powstała z pasji jej założycielki. Główny lektor szkoły i jej pomysłodawca, to absolwentka Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach nauczanie oraz tłumaczenia. Pracująca z językiem niemieckim i nauczająca go od 16 lat.

Przygodę z nauczaniem rozpoczęła już w swojej klasie maturalnej, kiedy to przygotowywała na prywatnych spotkaniach koleżanki z klasy do matury z języka niemieckiego. Sukces dziewcząt zapoczątkował jej przygodę z nauczaniem i byciem lektorem języka niemieckiego.

Liczne szkolenia z zakresu języka niemieckiego odbyte w Polsce oraz krajach niemieckojęzycznych pogłębiły i ugruntowały perfekcyjną znajomość języka niemieckiego nie tylko w zakresie języka ogólnego, ale również języka niemieckiego w biznesie (Wirtschaftsdeutsch), prawnego i prawniczego (Deutsch für Juriten) oraz języka niemieckiego w budownictwie (Deutsch für Bauwesen).

Prawie dekada spędzona na pracy w  szkole, dała ogromną wiedzę o pracy z grupą oraz o potrzebach młodych ludzi w zakresie nauczania języka niemieckiego.

Jako współtwórca programu nauczania języka niemieckiego w budownictwie oraz dla klas o profilu sanitarnym, stworzyła podwaliny nowoczesnego programu nauczania opartego na materiałach multimedialnych wykorzystywanych w autentycznych sytuacjach językowych.

Przez wiele la współpracowała z warszawskimi szkołami językowymi jako lektor kursów językowych, dla warszawskich firm i osób indywidualnych oraz wykładowca rocznej filologii języka niemieckiego. Jako wykładowca rocznej filologii języka niemieckiego wykładała takie przedmioty jak językoznawstwo, fonetyka i fonologia, leksyka, kultura krajów DACHL, gramatyka funkcjonalna oraz tłumaczenia.

Using Format